Периметр прямокутної трапеції, описаної навколо кола, дорівнює 98 см, а радіус кола - 12 см.

Знайдіть найбіль шу бічну сторону.

Ответы на вопрос

Отвечает Щербаков Егор.

Відповідь:

37см

Покрокове пояснення:

так як трапеції, описана навколо кола, то суми протилежних сторін рівні → сума бічних сторін=98÷2=49см

Так як трапеція є прямокутною, то бічна сторона, що утворює кут з основою 90° рівна радіусу вписаного кола → більша бічна сторона =49-12=37см

Отвечает Речкалова Поля.

Ответ:

25

Пошаговое объяснение:

якщо в трапецію можна вписати коло, то сума протилежних сторін однакова

нехай менша основа а, більша основа в, менша бічна сторона с, шукана - х.

а+в=с+х

менша бічна сторона дорівнює двом радіусам вписаного кола 24см.

Р=98=а+в+с+х

98=с+х+х+с

98=24*2+2х

98-48=2х

50=2х

х=25