Знайди додатковий множник до дробу 7/8 щоб звести його до знаменника 56....ПАМАГИТИ​


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

7/8×7/7=49/56

Отвечает Миронова Диана.

7/8 = 49/56

*Ми чисельник і знаменник дробу домножуєм на 7, то 7 і є наш додатковий множник