№1 (3б.) Потрібно звести дріб 47 до знаменника 42: Яким буде додатковий множник? А) 35; Б) 42; В)

6; Г) 16. 2) Яким буде чисельник нового дробу? А) 10; Б) 24; В) 42: Г) 6. Запишіть дріб, який отримаємо в результаті.

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Екатерина.

Ответ:

Для зведення дробу 47 до знаменника 42, потрібно знайти додатковий множник.

Спочатку знайдемо найменший спільний кратний (НСК) для 47 і 42. НСК - це найменше число, яке обидва числа ділять.

НСК(47, 42) = 6 * 7 * 47 = 1974.

Тепер ми знаємо, що множник дорівнює НСК / поточний знаменник:

Множник = 1974 / 47 = 42.

Тепер знайдемо чисельник нового дробу, помноживши поточний чисельник на цей множник:

Чисельник = 47 * 42 = 1974.

Отже, новий дріб матиме наступний вигляд:

Дріб = 1974 / 42 = 47/1, або просто 47.