Знайти відношення 24 до 36​


Ответы на вопрос

Отвечает Будников Алексей.

Відповідь:

24 відноситься до 36, як 2 до 3

\frac{24}{36} =\frac{2}{3}\\24/2=36/3=12

Покрокове пояснення:

Я може не правильно зрозуміла але вроді би так