А) Скільки відсотків становить 1,5 від 7,5 (вписати у відповідь тільки число) б) Скільки

відсотків становить 11 від 27,5 (вписати у відповідь тільки число) в) Скільки відсотків становить 20 від 16 (вписати у відповідь тільки число)

Ответы на вопрос

Отвечает Берин Стас.

Решение:

а) 1,5 : 7,5 = 1,5/7,5 = 15/75 = 1/5 = 0,2 = 20%.

б) 11 : 27,5 = 110/275 = 2/5 = 0,4 = 40%.

в) 20 : 16 = 20/16 = 5/4 = 1,25 = 125%.