1) знайдіть число, якщо 5% його дорівнює 2. 2) скільки відсотків становить число 18 від числа 72.

3) знайдіть 20% від числа 40. 4) скільки становить число 10 від числа, що є його кубом? 5)на скільки відсотків зменшиться час, витрачений на поїздку, якщо швидкість руху збільшити на 25%? 6) ціну товару знизили на 20%. Наскільки відсотків потрібно підвищити нову ціну, щоб отримати початкову?

Ответы на вопрос

Отвечает Галин Вильдан.
1)(2:5)*100=0.4*100=40
2)18:(72:100)=18:0.72=25
3)(40:100)*20=0.4*20=8
4)10*10*10=1000
   10:(1000:100)=10:10=1
Ну, хоть немного помогла.