412. Із міст Конотоп і Сміла одночасно назустріч один одному виїхали велосипедист і легковий

автомобіль. Велосипедист їхав зі швидкістю 11 км/год, а автомобіль — у 7 разів швидше. Знайдіть відстань між цими містами, якщо велосипедист і автомобіль зустрілися через 4 год після початку руху.​

Ответы на вопрос

Отвечает Сажин Даниил.
Дано:
Вел: 11 км/год.
Авто: у 7 р. >
Розв‘язання
1) 11•7=77 (км/год) автомобіль проїзджає за час
2) 11•4=44 (км) проїхав велосипедист за 4 години
3) 77•4= 308 (км) автомобіль проїхав за 4 год
4) 308+44=352 (км)