Із міст Конотоп і Сміла одночасно назустріч один одному виїхали велосепедист і легковий автомобіль.

Велосепедист їхав зі швидкістю 11 км/год, а автьмобіль-у 7 разів швидше . Знайдіть відстань між цими містами, якщо велосепедіисті автомобіль зустрілися через 4 години після початку руху . Прошу помогите .

Ответы на вопрос

Отвечает Гура Коля.
Найдем ,что за 4 часа велосипедист проедит расстояние равное  11*4=44км,
а машина движется в 7 раз быстрей 11*7=77 км/ч ,то за 4 часа 77*4=308 км,
расстояние между городами 308+44=352 км