Дана прямая 6х+3у-9=0 Определить угловой коэффициент К прямой, перпендикулярной к данной. Помогите

пожалуйста срочно, и довольно чтобы понятно, тупой как пробка.

Ответы на вопрос

Отвечает Коляда Алексей.

Ответ:       К = 1/2 .        

Пошаговое объяснение:

Пряма 6х+3у-9=0 ;  ----> 3y = - 6x + 9 ;  ----> y = (- 6x + 9)/3 ; ----> y = - 2x + 3 .

Кутовий коефіцієнт цієї прямої  k₁ = - 2 .

Як відомо , кутові коефіцієнти перпендикулярних прямих мають

властивість    k₂ = - 1/k₁ .  Тому кутовий коефіцієнт К прямої , перпендик.

до даної буде :  К = - 1/( - 2 ) = 1/2 ; К = 1/2 .