Розв'яжи задачу. Під час реєстрації на Київський пів марафон слід оплатити внесок 450 грн. У день

Святого Миколая дарують знижку: зменшують оплату на шосту частину цього внеску. Обчисли нову суму внеску за участь у Київському пів марафоні.​

Ответы на вопрос

Отвечает Баранников Артём.

Ответ:

375 грн.

Пошаговое объяснение:

1) 450/6 = 75 (грн) - шоста частина цього внеску;

2) 450 - 75 = 375 (грн)

Відповідь: 375 грн.

Отвечает Каранашев Идар.

Ответ:

375

Пошаговое объяснение:

450:6=75

450-75=375