Троє робітників виготовили 216 деталей. Перший робітник виготовив 7/18 їх кількості, другий

13/36.Скільки деталей виготовив третій робітник​

Ответы на вопрос

Отвечает Флорова Елизавета.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

216*7/18=84 детали 1 работник

216*13/36=78 деталей 2 работник

216-84-78=54 детали 3 работник