4. Розв'яжіть рівняння (1-3) та доберіть корінь (А-Г) так, щоб він був записаний правильно: 1. 843

- X=456 А) 508 2. 341 +x= 635 Б) 387 3. I-129 = 637 B) 294 Г) 766 Розкажіть завдання 5.7​

Ответы на вопрос

Отвечает Михеева Катя.

Ответ:

1)843-Х=456

Х=843-456

Х=387

2)341+Х=635

Х=635-341

Х=294

3)Х-129=637

Х=637+129

Х=766