Одарка купила 56 зошитів із низ 4/7 становили зошити в клітинку. Скільки зошитіву клітинку купила

адарка

Ответы на вопрос

Отвечает Громов Артем.

Ответ:

32

Пошаговое объяснение

4/7 = 0,57

0,57*56=32

ИЛИ

56*(4/7)= 32