Щоб у до будку отримати 1 потрібно дріб 7/18 помножити на дріб... ​


Ответы на вопрос

Отвечает Дремин Иван.

Ответ:

7/18×х=1

7/18х=1

х=1÷7/18

х=1×18/7

х=18/7