Як відміряти 6 літрів молока,що заповнює 12-літрову посудину,користуючись 8-літровою і 5-літровою

посудинами?

Ответы на вопрос

Отвечает Черный Саша.

Відповідь:

8 - 5 = 3

5 - 3 = 2

8 - 2 = 6

Дивись пояснення.

Покрокове пояснення:

1 дія.) З 12-літрової посудини наливаємо 8 літрів молока до 8-літровою посудини.

2 дія.) З 8-літрової посудини відливаємо 5 літрів молока до 5-літровою посудини. У 8-літровій посудині залишається 8 - 5 = 3 літри молока.

3 дія.) З 5-літрової посудини виливаємо 5 літрів молока до 12-літровою посудини. 5-літрова посудина - порожня.

4 дія.) З 8-літрової посудини відливаємо 3 літри молока до 5-літровою посудини. У 5-літровій посудині маємо 3 літри молока. 8-літрова посудина - порожня.

5 дія.) З 12-літрової посудини наливаємо 8 літрів молока до 8-літровою посудини.

6 дія.) З 8-літрової посудини відливаємо 2 літри молока до 5-літровою посудини. 5-літрова посудина - повна. У 8-літровій посудині залишається 8 - 2 = 6 літрів молока.

Що й треба було зробити.