Скільки одиниць техніки привезли в магазин, якщо ноутбуки становили 27% всієї кількості, принтери -

42 %, а телевізори - решту 496.​

Ответы на вопрос

Отвечает Калистратова Марго.

Ответ:27 +42буде 69процентів

496 єто 100 -69 ровно 31 процент заняли телевізор а ноутбуків і плінтеров було 157

Пошаговое объяснение:

Отвечает Быков Виктор.

Відповідь:

1600

Покрокове пояснення:

27%+42%=69% ноутбуків і принтерів

100-69=31% телевізори

31%-496

42%-х

31х=42*496

31х=20832

х=20832/31

х=672 принтерів

31%-496

27%-х

31х=496*27

31х=13392

х=13392/31

х=432 ноутбуки

432+672+496=1600 всього