Срочно 1) Розв'язати задачу: На пошив жіночих суконь пішло 2\5 всієї закупленої тканини, на брюки

- 20% остачі. А на спідниці - решту 24 метрів. Скільки метрів тканини було закуплено? 2) 18\25 поделить на 9\50 какой ответ? 3) Виконати дію: Подайте дріб 6\8 у вигляді десяткового дробу..

Ответы на вопрос

Отвечает Грошев Игорь.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

6/8=0,75

2/5=0,4=40%

100-(40+20)=40% спидници

24÷40×100=60м всего