Срочно 4) Обчислити: 23\28 умножить на 49\46 5) Знайти значення виразу: 9 целых 3\7 умножить

на21\22 6)Перетворити звичайний дріб 10\11 у нескінченний періодичний десятковий дріб і записати, виділивши період. 7) Розв'язати задачу: Коля заплатив за солодощі 95 грн. З них 2\5 - за морозиво. Скільки Коля заплатив за морозиво?

Ответы на вопрос

Отвечает Семченко Андрей.

Ответ:

4)7/8

5)9

остальное не знаю, украинский не понимаю. сорри

Отвечает Бараниченко Юлия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

49/28=1 3/4=1,75

66/7×21/22=9

0,909909

95÷5×2=38 грн морозиво