Помогите срочно. У четвер було продано а т картоплі, а в п'ятницю - на 1/50 т більше. Скільки

тони картоплі було продано за два дні, якщо а=4/5, а=73/100?

Ответы на вопрос

Отвечает Богомаз Анна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

якщо а= 4/5

4/5 + 1/50= 40/50 + 1/50= 41/50 т продано у п'ятницю

41/50+ 4/5= 41/50 + 40/50=81/50 = 1 31/50 т  продано за два дні

чкщо а= 73/100

73/100 * 1/50= 73/100 + 2/100= 75/100= 3/4 т продано у п'ятницю

73/100 +3/4= 73/100 + 75/100= 148/100= 1,48 т продали за два дні