За 3 дні туристи пройшли 48354м. У перший день вони пройшли 24083м, що на5083м більше, ніж другого

дня. Яку відстань пройшли туристи третього дня??

Ответы на вопрос

Отвечает Ганцгорн Александр.

Ответ:

5 271 м

Пошаговое объяснение:

Всього пройшли - 48 354 м

За 1 день - 24 083 м

За 2 день - ?, на 5 083 менше ніж за 1

За 3 день - ?

Розв'язання:

1) 24 083 - 5 083 = 19 000 м - за 2 день

2) 24 083 + 19 000 = 43 083 м - за 1 і 2 день разом

3) 48 354 - 43 083 = 5 271 м - за 3 день

Зроби мою відповідь найкращою будь