Потрібно розв'язати приклад (3 1/12-2 3/4)× (1 1/6 ×5/11) =


Ответы на вопрос

Отвечает Горун Софія.

Ответ:

Для розв'язання даного прикладу використаємо алгоритм, який називається "розподіл на знаки".

1. Почнемо зі знаків: віднімемо 1/12 від 3 та віднімемо 2 3/4 від 1. Отримаємо: 3 - 1/12 - (2 + 3/4)

2. Другий крок - округлення: 1/12 округлимо до 1/10, а 3/4 до 1/1. Отримаємо: 3 - 1/10 - (2 + 1/1)

3. Тепер віднімемо парні знаменники: 3 - 1/10 - (2 + 1)

4. Приведення змішаних чисел до звичайного вигляду: 3 = 30/10, 2 = 20/10. Отримаємо: 30/10 - 1/10 - (20/10 + 1)

5. Виконуємо додавання та віднімання: 30/10 - 1/10 - 21/10

6. Приводимо до спільного знаменника: 30/10 - 1/10 - 21/10 = 30/10 - 1/10 - 210/100 = 30/10 - 1/10 - 21/10

7. Виконуємо звичайне зведення до спільного знаменника: (30 - 1 - 21)/10 = 8/10 = 4/5

8. Відповідь: (3 1/12 - 2 3/4) × (1 1/6 × 5/11) = 4/5.

Отвечает Комиссаров Илья.

Ответ:

(3 1/12 - 2 3/4)*(1 1/6*5/11)=35/1981

Пошаговое объяснение: (

3 1/12 - 2 3/4)*(1 1/6*5/11)=1/3*35/66=35/198