В класі 32 учня 5/8 займаються спортом . Скільки учнів в класі займаються спортом З яблук

отримують 9/10 соку . Скільки соку можна отримати з 1240 кг яблук. Ширина прямокутника 24 см , а довжина складає 3/8 від ширини. Знайти периметр прямокутника Робітники повинні виготовити 1200 ящиків. Вони виготовили 3/8 від усієї кількості . скільки ящиків залишилося виготовити .

Ответы на вопрос

Отвечает Менский Лёша.

Пошаговое объяснение:

1)

5/8 * 32 = 5/1 * 4 = 20/1 = 20 (учеников) - в классе занимаются спортом

2)

9/10 * 1240 = 9/1 * 124 = 1116/1 = 1116 (л) - сока можно получить из 1240 кг яблок

3)

3/8 * 24 = 72/8 = 9 (см) - ширина прямоугольника

2 * (24 + 9) = 2 * 33 = 66 (см) - периметр прямоугольника

4)

3/8 * 1200 = 3/1 * 150 = 450/1 = 450 (ящиков) - изготовили рабочие

1200 - 450 = 750 (ящиков) - осталось изготовить