За три тижні зорали 624 га землі За перший тиждень зорали 7/24 га всіеєї площі за другий –15/34

решти. Скільки гектарів землі зорали за третій тиждень

Ответы на вопрос

Отвечает Пинягина Кристина.

Ответ:

1)624×7/24= 182(га)за 1 тиждень

2)624-182=442(га) за 2 та 3 тиждень

3)442×15/34= 195 (га)

Відповідь:за 3 тиждень зорали 195 га землі

Пошаговое объяснение:

я незнаю як пояснити ми так робимо в школі