Ручка коштує 15 грн скільки ручок можна купити на 200 грн


Ответы на вопрос

Отвечает Гусева Мария.

Ответ:

13 ручок

Пошаговое объяснение:

Умова:

1 ручка - 15 грн

? - 200 грн

_____________________

Рішення:

200 : 15 = 13.3

Виходить, що на 200 гривень можна купити 13 ручок.

_____________________

Можемо перевірити:

13 * 15 = 195

200 - 195 = 5 ( 5 грн у нас залишається)

Отвечает Муляр Максим.

Ответ:

13 ручок

Пошаговое объяснение:

13 ручок, та залишиться 5 гривень