Помнож мішане число на натуральне число. 4 1/10⋅3 =


Ответы на вопрос

Отвечает Киреев Влад.

Ответ:

41/10 × 3 = 3×41/10 (під одну риску дробу) =123/10=12 3/10

Пошаговое объяснение:

переводимо мішане число в неправильний дріб і множемо три на чисельник а потім з неправильного дроба виносимо цілу частину і виходить 12 цілих і три десятих