Магазину було 2800 грн 5/14 від цієї суми витратили за на закупівлю товару а 5/8 від цієї суми на

придбання обладнання скільки гривень залишилося у касі ПОМОГІТЕ ПОЖАЛУСТА!!!!! ОЧЕНЬ СРОЧНО!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Вилкова Дарина.

Ответ:

было =2800

на закупку=5/14

на оборудование=5/8

осталось =?

2800×5/14=200×5=1000 на закупку

2800×5/8=350×5=1750 на оборудование

2800-(1000+1750)=2800-2750=50

ответ осталось 50грн