Яку частину години становлять: 1) 3 хв; 2) 20 хв; 3) 48 хв; 4) 50 хв? Срочно даю 10б


Ответы на вопрос

Отвечает Мишина Марина.

1год =60хв

1) 3хв/60хв = 1/20

2) 20хв/60хв = 1/3

3) 48хв/60хв= 4/5

4) 50хв/60хв = 5/6