Виконай віднімання іменованих чисел двома способами. а) 11 год 7 хв - 5 год 4 хв; б) 12 год 8 хв

- 5 год 4 хв.

Ответы на вопрос

Отвечает Задачин Влад.

Ответ:

а) 6 год 3 хв

б) 7 год 4 хв

Пошаговое объяснение:

а)

Способ 1:

11 год 7 хв - 5 год 4 хв = (11-5) год (7-4) хв = 6 год 3 хв

Способ 2:

11 год 7 хв = 11*60 + 7 хв = 667 хв

5 год 4 хв = 5*60 + 4 хв = 304 хв

667 хв - 304 хв = 363 хв = 6 год 3 хв

б)

Способ 1:

12 год 8 хв - 5 год 4 хв = (12-5) год - (8-4) хв = 7 год 4 хв

Способ 2:

12 год 8 хв = 12*60 + 8 = 728 хв

5 год 4 хв = 5*60 + 4 = 304 хв

728 хв - 304 хв = 424 хв = 7 год 4 хв