Задача Щогодини майстер фарбує 8 стільців, а учень -5. Скільки стільців майстер і учень пофарбують

за 3 години, працюючи разом? Скласти та розв'язати обернену задачу.

Ответы на вопрос

Отвечает Федощенко Ульяна.
1) 8×3=24(ст)-майстер. 2) 5×3=15(ст)- учень. 3) 24+15=39(ст) В-дь: майстер і учень за 3год.