Перетворити десятковий дріб у звичайний, а потім обчисли 0,16: 4/9 срочно!!!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Кострова Луиза.

0,16 : 4/9= 0,16×9/4=0,36.

Ответ:0,36.