У трикутнику АВС сторона АВ дорівнює 7 см. ВС на 5 см. довша за АВ, а АС - на 1см коротша за АВ.

Обчисліть периметр трикутника АВС

Ответы на вопрос

Отвечает Адаменко Яна.

Ответ:

BC = 7 + 5 = 12 см

АС = 7 - 1 = 6см

Рabc = АВ + ВС + АС = 7см + 12см + 6см= 15см