Записати у вигляді рівняння і розв'язати. На стільки треба зменшити число 386, щоб одержати 157? До

якого числа треба додати 265, щоб одержати 998?

Ответы на вопрос

Отвечает Панасюк Мария.

Ответ:

1) х = 229

2) х = 773

Пошаговое объяснение:

1)

386 - х = 157

х = 386 - 157

х = 229

2)

х + 225 = 998

х = 998 - 225

х = 773