о 10 ҮЙ ТАПСЫРМАСЫ Әртүрлі тәсілмен есепте. Тиімді тәсілдің астын сыз. 160: (4-10) 810: (30-3) 420:

(2-3) 480: (20-4) 720: (9-10) 360:(3-2) 560 (108) 630 (3-30) пж помогите ​

Ответы на вопрос

Отвечает Нестеренко Евгений.
160: (4-10)=(160:4)-10=30
810:(30-3)=(810:30)-3=24
420:(2-3)=(420:2)-3=207
480:(20-4)=(480:4)-20=220
720:(9-10)=(720:10)-9=8
360:(3-2)=(360:3)-2=60
630:(3-30)=(630:3)-30=180