У садку росте 10 грушевих дерев. До обіду обірвали гру з трьох дерев, а після обіду - з чотирьох.

Скільки дер залишилося обірвати

Ответы на вопрос

Отвечает Величко Ника.

Відповідь:

Ось так

Покрокове пояснення:

Кількість дерев, які залишилися обірвати = Кількість дерев, які росли в садку - Кількість дерев, з яких обірвали гру. За умовою задачі, в садку росло 10 грушевих дерев, а обірвали гру з трьох дерев до обіду і з чотирьох дерев після обіду. Тому ми можемо підставити ці дані в формулу і отримати відповідь:

Кількість дерев, які залишилися обірвати = 10 - (3 + 4) = 10 - 7 = 3.

Отже, залишилося обірвати гру з трьох дерев.