Розв’яжи рівняння: 7 1/8 - ( x + 2 3/5 ) 2 21/40


Ответы на вопрос

Отвечает Каспийская Валентина.

Ответ:

7 1/8 - (x + 2 3/5) = 2 21/40

Спростимо ліву сторону спочатку:

7 1/8 = 8/8 + 1/8 = 9/8

Тепер підставимо це значення назад у рівняння:

9/8 - (x + 2 3/5) = 2 21/40

Тепер давайте виразимо вираз в дужках відносно x:

(x + 2 3/5) = 2 21/40 - 9/8

Для початку спростимо праву сторону:

2 21/40 - 9/8 = (81/40) - (45/40) = 36/40 = 9/10

Тепер ми можемо записати рівняння так:

(x + 2 3/5) = 9/10

Далі, поділимо обидві сторони на -1, щоб позбутися мінусу:

x + 2 3/5 = -9/10

Тепер віднімемо 2 3/5 від обох сторін:

x = -9/10 - 2 3/5

Знайдемо спільний знаменник для віднімання:

-9/10 = -45/50

2 3/5 = 13/5 = 26/10

Тепер віднімемо:

x = (-45/50) - (26/10)

Зараз віднімемо дві дробові частини:

x = (-45/50 - 26/10)

x = (-45/50 - 130/50)

x = (-175/50)

x = -7/2

Таким чином, розв'язком рівняння є x = -7/2.

Пошаговое объяснение:

Отвечает Максимова Влада.

Пошаговое объяснение:

1/8-(x + 2 3/5) = 2 21/40

Спочатку віднімемо 23/5 від 1/8;

1/8 2 3/5-17/40

Тепер рівняння має вигляд:

-17/40-x=2 21/40

Тепер давайте відділимо від обох сторін -17/40:

х=221/40 + 17/40

Тепер додамо 2 21/40 і 17/40:

х= (2+17) 21/40

х=19 21/40

Отже, х 19 21/40.