Запишіть десятковий дріб у вигляді звичайного дробу та результат якщо можливо скоротіть1) 0,975​


Ответы на вопрос

Отвечает Гарибова Зейнаб.

Ответ:975/1000=39/40

Пошаговое объяснение:975:25/1000:25=39/40