454)номер Одна сторона трикутника дорівнює 4 1/2 см друга і третя відповідно в 1 1/2 та 2 1/4 раза

коротші від першої Знайди периметр трикутника МАКСИМАЛЬНИЙ БАЛ!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Бедриковська Аня.

Ответ:

9 1/2 см

Пошаговое объяснение:

1) 4 1/2 : 1 1/2 = 9/2 : 3/2 = 9/2 * 2/3 = 3/1 * 1/1 = 3/1 = 3 (см) — вторая сторона ∆

2) 4 1/2 : 2 1/4 = 9/2 : 9/4 = 9/2 * 4/9 = 1/1 * 2/1 = 2/1 = 2 (см) — третья сторона ∆

3) 4 1/2 + 3 + 2 = 9 1/2 (см) — периметр ∆