Ірина з'їла у 2рази більше яблук ніж Микола ,а Микола з'їв на 10 яблук менше ніж Ірина,скільки

яблук з'їв микола?

Ответы на вопрос

Отвечает Куликов Артем.

Ірина-?, в 2 рази більше ніж Микола

Микола-?, на 10 яблук менше ніж Ірина

Розв'язання

1) 10×2=20 (ябл.)-Ірина

2)20-10=10 (ябл.)-Микола

Відповідь: Микола з'їв 10 яблук.

Отвечает Ногина Милана.
1) 10•2=20
2) 20-10=10