Допоможіть мені, будь ласка, треба тільки відповідь. 3) 0,6.x=0,36;4) y:17=15,3;5) 3,08:x=4;6)

y:3,5=12,6​

Ответы на вопрос

Отвечает Бриль Лев.

Пошаговое объяснение:

0,6×x=0,36

0,6x=0,36

x=0,6

y:17=15,3

y=15,3×17

y=260,1

3,08:x=4

x=3,08:4

x=0,77

y:3,5=12,6

y=12,6×3,5

y=44,1