Найменшим спільним знаменником дробів 5/12 и 4/15 е число


Ответы на вопрос

Отвечает Малинина Виктория.

Ответ:

60

Пошаговое объяснение:

наименьшим общим делителем дробей

5/12 и 4/15 есть число 60

Отвечает Романенкова Маша.
Найменшим спільним знаменником дробів 5/12 и 4/15 є число, яке є кратним знаменникам цих дробів, тобто 12 и 15. Найменше спільне кратне цих чисел дорівнює 60.

Отже, **найменший спільний знаменник дробів 5/12 и 4/15 є число 60**.

Можна також знайти найменший спільний знаменник, використовуючи формулу:

```
НСК(a, b) = НОК(a, b)
```

де:
* НСК - найменший спільний знаменник
* НОК - найменше спільне кратне
* a, b - знаменники дробів

У нашому випадку:

```
НСК(12, 15) = НОК(12, 15)
```

```
НСК(12, 15) = 2 * 2 * 3 * 5
```

```
НСК(12, 15) = 60
```

Отже, отримано той же результат.

@studyworkss - Тг канал. Приєднуйся, тут тобі допоможуть вирішити всі завдання які буде потрібно