Найменшим спільним знаменником дробів 3/8 і 5/12 буде число​


Ответы на вопрос

Отвечает Елыкова Эвелина.

Найменший спільний знаменник дробів 3/8 і 5/12 буде 24, тому що:

3/8 = 9/24           5/12 = 10/24.

3 * 3 = 9;  8 * 3 = 24;  5 * 2 = 10;  12 * 2 = 24.