Зведіть дроби 2/3m і 5/9 до найменшого спільного знаменника, якщо m – деяке натуральне число.


Ответы на вопрос

Отвечает Евграфова Оля.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

2/3m = (2 * 3) / (3m * 3) = 6/9m

5/9 =  (5 8 m)/(9 * m) = 5m/9m

6/9m і 5m/9m

1 0