Зведіть дроби 2/3•m і 5/9 до найменшого спільного знаменника, якщо m натуральне число плиз помогите


Ответы на вопрос

Отвечает Зиновьева Соня.

Ответ:

2/3m = 6/9m; 5/9 = 5m/9m;

6/9m і 5m/9m.

Відповідь: 6/9m; 5m/9m.

Пошаговое объяснение: