Зведіть дроби 2/5n i 4/15 до найменшого спільного знаменника, якщо n деяке натуральне число

Помогите пжпжжппжп

Ответы на вопрос

Отвечает Бросалин Кирилл.

2/5n = (2 * 3) / (5n * 3) = 6/15n

4/15 = (4 * n) / (15 * n) = 4n/15n

Тепер обидва дроби мають спільний знаменник 15n:

6/15n і 4n/15n