Прямокутник, сусідні сторони якого дорівнюють 32 см і 24 см, та квадрат має рівні периметри.

Знайдіть сторону квадрата

Ответы на вопрос

Отвечает Лямина Елена.

1) (32+24)*2 = 112(см) – периметр прямоугольника, он же периметр квадрата;

2) 112/4 = 28(см) – сторона квадрата.

Ответ: 28 см.