371. Прямокутник, сусідні сторони якого дорівнюють 42 см і 14 см, та квадрат мають рівні периметри.

Знайдіть сторону квадрата. 250 TT Пожалуйста помогите​

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Демид.

Відповідь:

28  \: см

Пояснення:

1) \: P = (42 + 14) \times 2 = 112 \: (см)

– периметр прямокутника;

2) \: 112 \div 4 = 28 \: (см)

– сторона квадрата;

 \\

або все ж те саме однією формулою середнє арифметичне:

\frac{42 + 14 + 42 + 14}{4}  = 28 \: (см)

Відповідь: 28 см.