За 8 рейсів однакові вантажівки перевозять 240 т. піску за скільки рейсів 1 така вантажівка

перевезе 50 т. піску якщо кожного рейсу вантажівки перевозять однакову масу піску?

Ответы на вопрос

Отвечает Кучер Никита.

Відповідь: за 2 рейси

Покрокове пояснення: За 8 рейсів однакові вантажівки перевозять 240 тонн піску. Щоб знайти, скільки тонн піску 1 така вантажівка перевезе за 1 рейс, розділімо 240 тонн на 8 рейсів:

240 т / 8 рейсів = 30 т/рейс

Отже, 1 така вантажівка перевезе 30 тонн піску за 1 рейс. Щоб знайти, скільки рейсів потрібно, щоб перевезти 50 тонн піску, поділімо 50 тонн на масу піску, яку перевозить 1 вантажівка за 1 рейс:

50 т / 30 т/рейс = 5/3 рейсу

Отже, 1 така вантажівка перевезе 50 тонн піску за 1,67 рейсу. Так як рейси не можуть бути дробовими, то це означає, що для перевезення 50 тонн піску потрібно 2 рейси.