За 5 рейсів два однакові автомобілі перевозять 150 т. вантажу.За скільки рейсів перевезе 60 т.

вантажу один такий автомобіль​

Ответы на вопрос

Отвечает Нагорная Диана.

Ответ:

4 рейси

Пошаговое объяснение:

150 т / 5 = 30 т - вантажу перевозять два автомобілі за 1 рейс

30 т / 2 = 15 т - вантажу перевозить один автомобіль за 1 рейс

60 т / 15 т = за 4 - рейси перевезе 1 автомобіль 60 т вантажу