Два поїзди одночасно вийшли назустріч один одному з двох міст. Перший поїзд пройшов до зустрічі 245

км, а другий - на а км більше. Яка відстань між цими містами? Склади вираз для розв'язування задачі та обчисли його значення, якщо а = 78.

Ответы на вопрос

Отвечает Егорова Оксана.
Відстань  між містами -Х
тоді
Х=245+245+а
Х=490+а
при а=78
Х=490+78=568км
Отвечает Мусихина Анюта.

1-й 
пройшов - 245 км                    
2-й пройшов  - 245 + а          
відстань між цими містами 245 + (245 + а)
а= 78 
245 + 78 = 323 км - пройшов до зустрічі 2-й
245 + 323 = 568 км - відстань  или 245 + 245 + 78 = 568 км