Знайди значення виразу: 1) 400 : x² + 109, якщо x = 20; 2) 270 : у³ - 9, якщо у = 3.​


Ответы на вопрос

Отвечает Сальникова Катя.

1) 400 : x² + 109

Если x = 20, то:

400 : x² + 109 = 400 : 20² + 109 =

= 400 : 400 + 109 = 1 + 109 = 110

Ответ: 110.

2) 270 : y³ - 9

Если у = 3, то:

270 : y³ - 9 = 270 : 3³ - 9 =

= 270 : 27 - 9 = 10 - 9 = 1

Ответ: 1.

Отвечает Бычкова Аня.

Ответ:

Для знаходження значення виразу 400 / (x² + 109), коли x = 20, підставте x = 20 у вираз і обчисліть:

400 / (20² + 109) = 400 / (400 + 109) = 400 / 509.

Таким чином, значення виразу дорівнює 400 / 509.

Для знаходження значення виразу 270 / (у³ - 9), коли у = 3, підставте у = 3 у вираз і обчисліть:

270 / (3³ - 9) = 270 / (27 - 9) = 270 / 18.

Таким чином, значення виразу дорівнює 15.

Пошаговое объяснение: